צלצלו לפרטים: 1-700-720-750

מידע על דיאטת פטל

הטרנד החדש בשוק הדיאטות בישראל היא דיאטת הפטל. דיאטת הפטל הגיעה לארץ לאחרונה, לאחר שהצליחה לגרום לסערה ברחבי ארה"ב והפכה לאחת הדיאטות המבוקשות והפופולאריות. דיאטת הפטל הפכה לפופולארית בארה"ב בזכות צרכני הדיאטה המרוצים אשר גילו כי השימוש בכדורי הפטל עושה פלאים וכי אין צורך לסבול או להתאמץ כדי לרזות.דיאטת הפטל עלתה לכותרות בכל אמצעי התקשורת, וכיכבה ברב תכניות הטלוויזיה והרדיו, במגזינים, ברשתות החברתיות ובפורומים באינטרנט.

צרכני הדיאטה בארה"ב "הדביקו" לכדורי הפטל את הכינוי "כדורי הפלא", חלק ניכר מן הצרכנים אשר השתמשו בכדורי הפטל העידו כי כבר תוך 5 ימים רואים תוצאות, הם שיבחו ללא הרף את התוצאות שניכרו על גזרתם במהרה ותיארו את הירידה במשקל כמעין "שאיבת שומן" כאשר הושם דגש על השומן הביטני שהצטמצם במהרה.

תכניות הטלוויזיה העוסקות בתרבות הפנאי והבריאות וביניהן תכנית הבריאות המפורסמת של ד"ר אוז הציגו באור חיובי את דיאטת הפטל תוך כדי הזמנת אנשי מקצוע, רופאים ומומחים בתחום הדיאטות אשר שיבחו את דיאטת הפטל וכן אירחו אנשים שעשו שימוש בדיאטת הפטל והביאו עדויות וצילומים של עצמם מלפני ואחרי השימוש בכדורי הפטל.

מהי דיאטת הפטל

דיאטת הפטל היא למעשה דיאטה המבוססת על כדורי פטל, המכילים מרכיבים טבעיים בלבד, אותם יש ליטול פעמיים ביום, כאשר אין צורך להיצמד לתפריט דיאטטי כלשהו או לבצע פעילות גופנית אינטנסיבית במהלך הדיאטה. כדורי הפטל מכילים תמצית פטל וריכוז גבוה של קטוני פטל, אשר פועלים ביעילות על מערכות הגוף, מאיצים את קצב חילוף החומרים, מגבירים את שריפת השומנים ומונעים הצטברות שומנים וכך תורמים לתהליך הדיאטה וההרזיה המהירה.

קטון הפטל הינו המרכיב העיקרי בכדורי הפטל, זהו המרכיב המעניק לפרי את טעמו ואת הארומה שלו. אם תשאלו מדוע צריכים אנו את כדורי הפטל אם קיטון הפטל מצוי בפרי הפטל הטרי והטבעי, התשובה לכך הינה כי בפרי הפטל מצוי ריכוז נמוך מאד של קטוני הפטל, וכדי שקטוני הפטל יפעלו ביעילות על מערכות הגוף, דרוש ריכוז גבוה מקטוני הפטל, וריכוז זה מצוי בכדורי הפטל.

איך עובדת דיאטת הפטל?

מאז יצאו כדורי הפטל לשוק הדיאטות הספיקו להתפרסם מספר מחקרים בנושא זה. כל המחקרים הוכיחו כי כדורי הפטל גורמים לירידה מהירה במשקל וזאת בזכות קטון הפטל המצוי בכדורי הפטל.

קטון הפטל הוא מרכיב טבעי המצוי בפרי הפטל, הוא זה שמעניק לפטל את טעמו וריחו ולמרבה הפלא גם מסוגל להשפיע, לזרז ולשפר את פעילות מערכות שונות בגוף ולגרום לירידה במשקל, אך כדי שמרכיב זה יהיה אפקטיבי, יש לצרוך אותו בריכוז גבוה, ואכילת פירות הפטל המכילים ריכוז נמוך מאד של המרכיבים, לא תגרום להרזיה שכן יהיה צורך לאכול כמויות עצומות של פירות פטל טריים מידי יום כדי שיהיו אפקטיביים. כדורי הפטל מופקים מפרי הפטל ומכילים ריכוז גבוה של תמצית פטל וקטוני פטל, ועל כן שני המרכיבים הללו פועלים על מערכות הגוף ביעילות, משפרים ומזרזים את פעילות מערכות הגוף ובמהירות וגורמים לירידה במשקל.

כדי לקבל את האפקט הרצוי מקטוני הפטל, פותחו כדורי הפטל קיטון על ידי מיטב החברות בארה"ב כאשר הושם דגש על שימוש בריכוז גבוהה של קיטון הפטל - החומר הפעיל.

למידע והזמנות :
דיאטת פטל

( 1-700-720-750


© RaspberryDiet.co.il, 2012

מידע על דיאטת פטל
  • rating: 4.6 based on 882 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5